Akcesoria

Akcesoria

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment akcesoriów.

Klamry narciarskie: zasady zakupu i wysyłki

Obecnie w ofercie posiadamy głównie klamry pozyskane z butów używanych różnych marek i modeli oraz systemy ząbków, do których klamra jest zapinana. Dostępne są również paski na rzepy, którymi usztywniamy górną część buta narciarskiego, a także wymienne piętki plastikowe w podeszwie (dopasowanie może być skuteczne tylko na miejscu, nie ma możliwości dopasowania wirtualnego, więc ich nie wysyłamy).

Jakich informacji potrzebujemy?

Informacja dla osób z poza okolic Krakowa pragnących zakupu i wysłania klamry pocztą do samodzielnego montażu: aby móc w miarę możliwości i dostępnych zasobów magazynowych dopasować uszkodzoną klamrę do Państwa butów, należy na adres e-mail: skipen@skipen.pl wysłać:

  • Zdjęcie całej klamry (najlepiej także tej drugiej nieuszkodzonej) – trzeba podać długość całkowitą klamry – jak zmierzyć patrz poniżej:
  • Precyzyjny pomiar odległości między nitami mocującymi (od środka do środka) klamrę do buta oraz ich położenie (czasem jest jeden nit, najczęściej dwa, są nity z przodu lub z tyłu względem środka klamry, w większości raczej z obu stron; trzeba też podać czy są jakieś wytłoczenia w bucie lub inne nietypowe cechy o ile jest to widoczne) – jak zmierzyć patrz poniżej:

  • Pomiar szerokości (nie długości!) ząbków, do których klamra jest zapinana.

O czym trzeba pamiętać?

Koniecznie trzeba pamiętać o następujących rzeczach:

  • Proszę nie wysyłać zdjęć z przyłożoną linijką, a podać pomiar!
  • Model buta i jego symbol nic nam nie mówią, bo klamer nie klasyfikujemy, a rodzajów butów są setki w każdym sezonie. Jeśli uda nam się dopasować zamiennik lub oryginał, wysyłamy zdjęcie klamry oraz jej wycenę do Państwa akceptacji (prosimy o sprawdzanie także folderu SPAM!).Po otrzymaniu przez nas informacji pozytywnej, otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta bankowego, a zaraz po zaksięgowaniu wpłaty następnego dnia roboczego klamrę wyślemy przesyłką priorytetową (Poczta Polska). Cena klamry za sztukę wraz ze śrubkami do mocowania waha się w przedziale od 35 do 80 zł (np. klamry ze stali węglowej). Do kosztu klamry należy doliczyć koszt wysyłki 11 zł lub 14 zł (gabaryt „B” z powodu czasem dużego wygięcia klamry).

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż znalezienie właściwej klamry, jej zwymiarowanie, zrobienie zdjęć do akceptacji wymaga dużo czasu, którego często nie mamy. Odpowiadamy jednak na wszystkie maile. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy.

Zgubione ząbki

W przypadku zgubionych ząbków proszę podać ich długość całkowitą oraz szerokość u ich podstawy i w górnej części. Zdjęcie ząbków należy oczywiście wykonać na drugim bucie.

Nasze akcesoria

Smary narciarskie
Raszple, pilniki, cykliny etc.
Klamry do butów narciarskich
Pompki do wiązań snowboardowych
Strapy do wiązań snowboardowych
Pałeczki kofix do zalewania ubytków
Paski do wiązań snowboardowych (Burton-Ride)
Paski do wiązań snowboardowych krótkie i długie
Protektory snowboardowe
Protektory narciarskie
Talerzyki i tulejki do kijków narciarskich
Ski rzepy
O nas

Serwis narciarski został założony w roku 1994 przez firmę „MAKS” (obecnie INTERSPORT). Pod nazwą „SKIPEN” działa nieprzerwanie od 1998 roku.

Dzięki zaawansowanym maszynom firm takich jak REICHMANN, WINTERSTEIGER i SKID czas naszej pracy jest krótki. Jednocześnie jakość wykonanej usługi jest bardzo wysoka.

To, na czym nam głównie zależy to zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy świadomi, że powierzają nam swój ukochany sprzęt!

Godziny otwarcia

Serwis czynny jest od 1 grudnia do 30 marca w następujących godzinach:

  • pon-pt: 10 – 18
  • sobota: 10 – 14
Adres

ul. Zyblikiewicza 12
31-029 Kraków
Tel: 502 598 788
Mail: skipen@skipen.pl