Informacje o firmie

ski jump HISTORIA

Serwis narciarski został założony w roku 1994 przez firmę „MAKS” (obecnie INTERSPORT). Pod nazwą „SKIPEN” działa nieprzerwanie od 1998 roku.

JAKOŚĆ

Firma od wielu lat należy do grona najlepszych serwisów narciarskich w Krakowie ponieważ:

  1. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z maszynami posiadającymi kamień korundowy i taśmę ścierną, gdyż taką nabyliśmy jako pierwsi w Krakowie już w roku 1994. Obecny sezon jest dla nas dziwiętnastym z rzędu, mamy za sobą wiele tysięcy godzin pracy i naście tysięcy „przerobionych” par nart. Pogłębiamy także swoją wiedzę uczestnicząc regularnie w corocznych szkoleniach i testach organizowanych przez przedstawicieli europejskich firm oferujących sprzęt narciarski (dokumentują to certyfikaty).
  2. Nasze doświadczenie poparte jest nowoczesną technologią. W latach poprzednich jak i obecnie staramy się dokonywać zamiany naszych maszyn na nowsze i bardziej zaawansowane technicznie. Ich producentami są uznane w Europie takie firmy jak REICHMANN, WINTERSTEIGER i SKID. Dzięki temu, czas naszej pracy uległ skróceniu przy jednoczesnej poprawie jakości wykonywanych usług. Profesjonalne akcesoria i materiały – których używamy –  nabywamy od renomowanych firm takich jak SNOLI, VOLA, TOKO, czy SOLDA i właśnie dlatego efekty naszej pracy są trwałe i skuteczne.
  3. Szczególnie dbamy o wysoką jakość naszych usług i zależy nam przede wszystkim na rzeczywistym zadowoleniu naszych klientów, po to, aby wrócili do nas w kolejnych sezonach. Mamy świadomość ich zaufania do nas. Powierzają nam przecież swój „ukochany”, a nierzadko bardzo drogi sprzęt! I właśnie dlatego staramy się zawsze podchodzić indywidualnie do każdej pary nart, czy snowboardu.

Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy zaufania naszych klientów, którym również służymy poradami i wiedzą, aby narciarstwo, nazwane „białym szaleństwem”, było bezpieczne i dawało prawdziwą radość – BO O TO PRZECIEŻ CHODZI!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.