NOWE narty Salomon BBR 8.0 + wiązania Salomon STH14 – 1299 zł

Do sprzedania świetne i mega uniwersalne Salomony BBR 8.0 wraz z wiązaniami freeride’owymi Salomon STH 14 (do zamontowania).

Więcej możliwości i więcej zabawy podczas jazdy w każdych warunkach. Najbardziej zwrotna i zwinna z rodziny BBR.

Drewniany rdzeń – W całości wykonany z drewna rdzeń. Poprawia stabilność i sprężystość nart. Sprawia, że deski lepiej się prowadzą (lepszy kontakt ze śniegiem) i nie wpadają w wibracje.

Semi Sandwich – Monocoque w piętkach i nosach oraz pivot połączony z konstrukcją sandwich pod butem dla większej przyczepności, kontroli i delikatniejszego kontaktu ze śniegiem .

Konstrukcja piętek Semi Twin Tip – Piętki o konstrukcji Semi Twin Tip. Sprawiają, że narty mają lepszy kontakt ze śniegiem i są stabilniejsze podczas jazdy z dużą prędkością.

Profil nart V-Shape – Nowoczesny profil nart o szerokich, płynnie poruszających się w puchu dziobach oraz wąskiej talii umożliwiającej szybką zmianę krawędzi i precyzyjną jazdę carvingową.

Oversized PULSEPAD – Wtopiona w przednią część nart antywibracyjna powłoka. Doskonale amortyzuje nierówności terenu, wpływa na lepszy kontakt nart ze śniegiem i płynną jazdę.

Parametry:
długość; 179 cm
taliowanie: 144-79-106
radius: 11,7 m
Wiązanie Salomon STH 14: 6-14 DIN

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.