Klamry do butów narciarskich

Obecnie w ofercie posiadamy głównie klamry pozyskane z butów używanych różnych marek i modeli oraz systemy ząbków, do których klamra jest zapinana. Dostępne są również paski na rzepy, którymi usztywniamy górną część buta narciarskiego, a także wymienne piętki plastikowe w podeszwie (dopasowane tylko na miejscu, nie ma możliwości wysyłki).

klamry

Informacja dla osób z poza okolic Krakowa pragnących zakupu i wysłania klamry pocztą do samodzielnego montażu: aby móc w miarę możliwości i dostępnych zasobów magazynowych dopasować uszkodzoną klamrę do państwa butów, należy na adres e-mail: skipen-„małpa”-skipen.pl wysłać wyraźne zdjęcia  przedstawiające:

– całą klamrę (najlepiej tę drugą, nieuszkodzoną) – trzeba podać długość całkowitą klamry

skipen8

– odległość między nitami mocującymi (od środka do środka) klamrę do buta oraz ich położenie (czasem jest jeden nit, najczęściej dwa, są nity z przodu lub z tyłu względem środka klamry, w większości raczej z obu stron; trzeba też podać czy są jakieś wytłoczenia w bucie lub inne nietypowe cechy) – podać ten wymiar

skipen9

szerokość (nie długość!) ząbków, do których klamra jest zapinana

Uwaga! Model buta i jego symbol nic nam nie mówią, bo klamer nie klasyfikujemy, a modeli butów są setki w każdym sezonie. Jeśli uda nam się dopasować zamiennik lub oryginał, wysyłamy zdjęcie klamry oraz jej wycenę do Państwa akceptacji. Po otrzymaniu przez nas informacji pozytywnej, otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta bankowego, a zaraz po zaksięgowaniu wymaganej kwoty, następnego dnia roboczego klamrę wyślemy przesyłką priorytetową (Poczta Polska). Cena klamry za sztukę wraz ze śrubkami do mocowania waha się w przedziale od 35 do 80 zł (klamry ze stali węglowej). Do kosztu klamry należy doliczyć koszt wysyłki od 8 do 11 zł (gabaryt „B” z powodu czasem dużego wygięcia klamry). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy.

skipen12

Możliwość komentowania jest wyłączona.