Klamry do butów narciarskich

Obecnie w ofercie posiadamy głównie klamry pozyskane z butów używanych różnych marek i modeli oraz systemy ząbków, do których klamra jest zapinana. Dostępne są również paski na rzepy, którymi usztywniamy górną część buta narciarskiego, a także wymienne piętki plastikowe w podeszwie (dopasowanie może być skuteczne tylko na miejscu, nie ma możliwości dopasowania wirtualnego).

klamry

Informacja dla osób z poza okolic Krakowa pragnących zakupu i wysłania klamry pocztą do samodzielnego montażu: aby móc w miarę możliwości i dostępnych zasobów magazynowych dopasować uszkodzoną klamrę do Państwa butów, należy na adres e-mail: skipen@skipen.pl wysłać:

– zdjęcie całej klamry (najlepiej także tej drugiej nieuszkodzonej) – trzeba podać długość całkowitą klamry

skipen8

precyzyjny pomiar odległości między nitami mocującymi (od środka do środka) klamrę do buta oraz ich położenie (czasem jest jeden nit, najczęściej dwa, są nity z przodu lub z tyłu względem środka klamry, w większości raczej z obu stron; trzeba też podać czy są jakieś wytłoczenia w bucie lub inne nietypowe cechy o ile jest to widoczne)

skipen9

pomiar szerokości (nie długości!) ząbków, do których klamra jest zapinana

Uwaga! Model buta i jego symbol nic nam nie mówią, bo klamer nie klasyfikujemy, a rodzajów butów są setki w każdym sezonie. Jeśli uda nam się dopasować zamiennik lub oryginał, wysyłamy zdjęcie klamry oraz jej wycenę do Państwa akceptacji. Po otrzymaniu przez nas informacji pozytywnej, otrzymacie Państwo mail zwrotny z numerem konta bankowego, a zaraz po zaksięgowaniu wpłaty następnego dnia roboczego klamrę wyślemy przesyłką priorytetową (Poczta Polska). Cena klamry za sztukę wraz ze śrubkami do mocowania waha się w przedziale od 35 do 80 zł (klamry ze stali węglowej). Do kosztu klamry należy doliczyć koszt wysyłki 11 zł lub 13 zł (gabaryt „B” z powodu czasem dużego wygięcia klamry). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy.

skipen12W przypadku zgubionych ząbków proszę podać ich długość całkowitą oraz szerokość u ich podstawy i w górnej części. Zdjęcie ząbków należy oczywiście wykonać na bucie nieuszkodzonym.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyż znalezienie właściwej klamry, jej zwymiarowanie, zrobienie zdjęć do akceptacji wymaga dużo czasu, którego często nie mamy. Odpowiadamy jednak na wszystkie maile.

Możliwość komentowania jest wyłączona.